BEZPŁATNY KURS!

“Jak zacząć projekt biznesowy?”

7 lekcji = 7 kroków, dzięki którym bezboleśnie wystartujesz z potencjalnie dochodowym projektem!

Dziś

!

Zapisy już trwają!
Zapisz się dziś.

privacy Twój mail jest u mnie bezpieczny, nigdy nie wysyłam spamu!

W TRAKCIE KURSU:

  • pokażę Ci ogólne podstawy startowania z projektem biznesowym,
  • zaplanujemy najbliższe działania,
  • zdradzę Ci jak się motywować na drodze do osiągnięcia celu,
  • powiem jak zdobyć środki potrzebne do jego realizacji!

I to wszystko za free! ;)

Nieważne czy chcesz wystartować za tydzień, za miesiąc czy w nieokreślonym terminie. To co zrobisz w ramach kursu, zawsze Ci się przyda!

By zrealizowac kurs, NIE MUSISZ mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej (nawet w planach)!

Nie wiesz od czego zacząć realizację pomysłu na biznes? Ten kurs jest dla Ciebie!

Kasia Pszonicka

Przekaż informację o kursie znajomym...

Co mówią o kursie uczestnicy poprzednich edycji?

Kurs poukładał mi wszystko w głowie i dał dużego kopa motywacyjnego. Sposoby określania wizji, definiowania celów są mi znane, stosuję je codziennie w pracy - zajmuję się lean management i optymalizacją procesów, zarządzaniem zmianą, szkolę przyszłych liderów - ale trudno przeprowadzić takie działania na samej sobie. Twój blog i kurs odgrywają rolę mojego osobistego coacha.

- Agata, Blog StachurskaPoGodzinach.pl

Świetny kurs, który motywuje do działania. Polecam!

- Kasia, www.yourpolishtranslator.com

Twój blog znalazłam w czasie, gdy podjęłam decyzję, że czas na zmiany, czas ruszyć. Twój kurs pomógł mi uzmysłowić sobie, co tak naprawdę potrzebuję, żeby zastartować. Sama wiedza specjalistyczna dot. usługi i umiejętności nie wystarczą. (...) Dziękuję Ci za ten kurs. Dał mi mobilizację, by precyzować swoje cele i drogi ich realizacji. Tak jak piszesz: działaj, działaj, choćby małymi kroczkami.

- Basia

Szukając informacji na temat biznesu kreatywnego natrafiłam na blog
www.theowner.co. Na szczęście znalazłam Go w trakcie zapisów na mini kurs – od razu się zapisałam.  I co? – Nie żałuję! Pani Kasia poprzez kurs chce pokazać - nam odbiorcom jak ważne jest uporządkowanie swoich pomysłów na biznes w głowie (jak i na kartce!) oraz chce nam wpoić systematyczność poprzez realizacje zadanych ćwiczeń. Nowa wiadomość – nowe zadanie, bardzo motywujące oraz popychające do coraz śmielszych działań w kwestii własnego biznesu. Fajnie, że kurs prowadzony jest „praktycznie” a nie teoretycznie, ze względu na doświadczenie Autorki w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej! :) Bardzo polecam mini kurs jak i bloga, ponieważ mimo ukończonego przeze mnie kursu dalej jestem „pod skrzydłami” Pani Kasi.

- Weronika

Gdzieś w myślach miałam porozrzucane klocki z pomysłami na własny biznes. Masa pomysłów, skrawków refleksji, które w szczegółach były fascynujące, ale nie bardzo składały się w całość. Kurs pomógł mi poukładać te klocki i zbudować z nich mój mały domek (z ogrodem). To doskonały pomysł na początek i wstęp do spełniania marzeń!

- Katarzyna, Przyrodnik

Dziś

!

Zapisy już trwają!
Zapisz się dziś.

privacy Twój mail jest u mnie bezpieczny, nigdy nie wysyłam spamu!