Chcesz rozwijać biznes?

Dołącz do platformy

DIY BUSINESS

i zyskaj dostęp do wiedzy, która pokaże Ci jak stawiać kolejne kroki w biznesie!

Chcę dołączyć

Uwaga!

12 marca startuje moje najnowsze szkolenie "Modelowy Biznes"! Będzie w formie masterclass/bootcamp, czyli z moim osobistym zaangażowaniem, pomocą na grupie i nastawione na cel: opracowanie modelu biznesowego, który zarabia i jest zgodny z Twoim stylem życia.

W cenie dostajesz:

3 tygodnie ćwiczeń, krok po kroku

materiały: workbooki, czeklisty, prezentacje (dużo!)

dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

webinar na żywo

Dołączając do platformy przed 28 lutego masz je w cenie!

Oprócz zapisania na szkolenie, już teraz dostaniesz dostęp do bonusowych szkoleń z platformy o tworzeniu e-produktu, kilku godzinnych wideo m.in. o dobrych pomysłach na biznes, jak zacząć biznes jeśli nie masz pieniędzy na inwestycje, o tym skąd brać klientów, wyzwania mailowego "Planuję biznes z głową" i innych!

Regularna cena masterclass Modelowy Biznes to 299 złotych i ta oferta (niższa o 30%!) jest jedynym sposobem w jaki możesz zapisać się na nie w zniżkowej cenie! Taniej nie będzie.

Masz pytania? Pisz na kontakt@theowner.co - chętnie na wszystkie odpowiem!

Jak to działa?

Zapisujesz się raz. Za jedną cenę dostajesz dostęp do WSZYSTKICH materiałów, szkoleń, wyzwań, kursów, które znajdują się na platformie. Dostęp dostajesz na 3 miesiące. Czemu tak krótko? Bo chcę zmobilizować Cię do pracy! Nie ma odkładania na później :) Masz 3 miesiące, by zacząć działać.


Po tym czasie możesz albo przedłużyć dostęp w cenie 99 złotych miesięcznie albo nie przedłużać. I właściwie, co pewnie uznasz za zabawne, rekomenduję właśnie to drugie :) Już tłumaczę czemu!


Na platformie DIY BUSINESS co miesiąc będą ukazywać się nowe materiały - na różne tematy - szkolenia, webinary, kursy. Jeśli uznasz, że akurat publikuję coś dla Ciebie (informacje o premierach dostaniesz na maila, będzie też info na blogu i na Facebooku) możesz przedłużyć dostęp na miesiąc za 99 złotych i skorzystać z przygotowanej wiedzy.


Jeśli jednak zechcesz dołączyć później, to też oczywiście możesz. Ale będzie Cię obowiązywać cena regularna za dołączenie na start, czyli 299 złotych za pierwsze 3 miesiące.

Na platformie znajdziesz między innymi:

 • Nowość! Masterclass Modelowy Biznes

  Intensywne szkolenie z tworzenia modeli biznesowych, które zarabiają i są zgodne z Twoim stylem życia!
  Zapisy tylko do 28 lutego!

 • Szkolenie "Jak zrobić i sprzedać pierwszy e-produkt?”

  o wartości 299 złotych (wersja ze wsparciem na grupie!)

 • Wyzwanie „Planuję biznes z głową”

  o wartości 59 złotych. 10 kroków, dzięki którym zaplanujesz swój biznes od podstaw!

 • Kalkulator opłacalności projektu

  Mój autorski projekt w Excelu, dzięki któremu dowiesz się ile sztuk musisz sprzedać i za ile, by Twój biznes się opłacał.

 • Nagrania szkoleń live

  …które odbyły się na Facebooku (nigdzie już nie dostępne!) – w sumie warte kilkaset złotych.

 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku

  Jeśli planujesz zrobić i sprzedać swój pierwszy e-produkt to zapraszam Cię do grupy wsparcia, gdzie działamy nad tym razem!

 • Co miesiąc nowe materiały!

  Założeniem platformy jest jej (i Wasz :)) nieustanny rozwój.

Poznajmy się!

Cześć!

To wszystko przedstawiam Ci ja czyli...

...Kasia Pszonicka. Z wykształcenia prawniczka z zamiłowaniem do prawa międzynarodowego, szczególnie podatkowego. Po krótkiej przygodzie z korporacją uznałam, że jest dużo fajniejszych rzeczy w życiu niż siedzenie w biurze, więc zaczęłam działalność na własny rachunek. I to taką dzięki której mogę mieszkać w dowolnym miejscu na świecie - aktualnie w Abu Dhabi, do którego przeprowadziłam się z Londynu (za którym tęsknię!)

Od 5 lat w ramach bloga pomagam przedsiębiorczym osobom realizować ich marzenia o własnym biznesie, który zarabia. Uczę jak rozkręcić sensowny biznes w sieci i poza nią. W moim najnowszym projekcie będziemy pracować nad spójnym modelem biznesowym, który zarabia tyle ile chcesz i jest zgodny z Twoim stylem życia.

Co mówią o pracy ze mną moje klientki?

Kurs poukładał mi wszystko w głowie i dał dużego kopa motywacyjnego. Sposoby określania wizji, definiowania celów są mi znane, stosuję je codziennie w pracy - zajmuję się lean management i optymalizacją procesów, zarządzaniem zmianą, szkolę przyszłych liderów - ale trudno przeprowadzić takie działania na samej sobie. Twój blog i kurs odgrywają rolę mojego osobistego coacha.

Agata Stachurska
Agata Stachurska OchMalina.pl

Gdzieś w myślach miałam porozrzucane klocki z pomysłami na własny biznes. Masa pomysłów, skrawków refleksji, które w szczegółach były fascynujące, ale nie bardzo składały się w całość. Kurs pomógł mi poukładać te klocki i zbudować z nich mój mały domek (z ogrodem). To doskonały pomysł na początek i wstęp do spełniania marzeń!

- Katarzyna, Przyrodnik

Zajrzyj do środka platformy!

CENA REGULARNA
299,00
  Cena zaraz rośnie

  Dostęp do platformy na 3 miesiące

  Masz pytania?

  • q-iconIle kosztuje przedłużenie dostępu do platformy?

   Jeśli już raz wykupisz dostęp (taki na 3 miesiące) to możesz go o 30 dni za 99 złotych. I na kolejne też, i na kolejne. Ale nic nie musisz!

  • q-iconCzy kupując dostęp do platformy zobowiązuję się do przedłużania go?

   Nie, no co Ty. Zapisanie się do platformy do niczego Cię nie zobowiązuje. Aczkolwiek! Możesz dostać ode mnie maila z pytaniem czemu tak rzadko się logujesz i z kopniakiem do pracy :)

  • q-iconNo dobrze. Kupię dostęp teraz, a za 5 miesięcy będziesz prowadzić jakieś fajne szkolenie. Co wtedy?

   Wtedy dokupujesz sobie dostęp na 30 dni za 99 złotych i to wszystko. Bez wykupionego wcześniej dostępu, cena na start wynosiłaby 299 złotych.

  Wiedza dostępna od zaraz!

  Dołączam