Chcesz rozwijać biznes w sieci?

Dołącz do platformy

DIY BUSINESS

i zyskaj dostęp do wiedzy, która pokaże Ci jak stawiać kolejne kroki w biznesie!

Chcę dołączyć

Jak to działa?

Zapisujesz się raz. Za jedną cenę dostajesz dostęp do WSZYSTKICH materiałów, szkoleń, wyzwań, kursów, które znajdują się na platformie. Dostęp dostajesz na 3 miesiące. Czemu tak krótko? Bo chcę zmobilizować Cię do pracy! Nie ma odkładania na później :) Masz 3 miesiące, by zacząć działać.


Po tym czasie możesz albo przedłużyć dostęp albo nie przedłużać. I właściwie, co pewnie uznasz za zabawne, rekomenduję właśnie to drugie :) Już tłumaczę czemu!


Na platformie DIY BUSINESS co miesiąc ukazują się nowe materiały - na różne tematy - szkolenia, webinary, kursy. Jeśli uznasz, że akurat publikuję coś dla Ciebie (informacje o premierach dostaniesz na maila, będzie też info na blogu i na Facebooku) możesz przedłużyć dostęp na miesiąc za 99 złotych i skorzystać z przygotowanej wiedzy.

Na platformie znajdziesz między innymi:

 • Szkolenie "Jak zrobić i sprzedać pierwszy e-produkt?”

  o wartości 299 złotych (wersja ze wsparciem na grupie!)

 • Wyzwanie „Planuję biznes z głową”

  o wartości 59 złotych. 10 kroków, dzięki którym zaplanujesz swój biznes od podstaw!

 • Kalkulator opłacalności projektu

  Mój autorski projekt w Excelu, dzięki któremu dowiesz się ile sztuk musisz sprzedać i za ile, by Twój biznes się opłacał.

 • Nagrania szkoleń live

  …które odbyły się na Facebooku (nigdzie już nie dostępne!) – w sumie warte kilkaset złotych.

 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku

  Jeśli planujesz zrobić i sprzedać swój pierwszy e-produkt to zapraszam Cię do grupy wsparcia, gdzie działamy nad tym razem!

 • Co miesiąc nowe materiały!

  Założeniem platformy jest jej (i Wasz :)) nieustanny rozwój.

Poznajmy się!

Hej! Nazywam się Kasia Pszonicka i od 5 lat pomagam przedsiębiorczym osobom realizować ich marzenia o własnym biznesie, który zarabia. Uczę jak rozkręcić biznes w sieci!

Czytelnicy mojego bloga mówią, że potrafię prosto tłumaczyć rzeczy trudne i coś w tym jest! Faktycznie, moją pasją jest przekazywanie wiedzy i staram się robić to bez zbędnego komplikowania.

Uważam, że biznes to nie fizyka kwantowa - to sposób na życie dostępny dla każdego, trzeba tylko wiedzieć jak się za niego zabrać!

Co mówią o pracy ze mną moje klientki?

Kurs poukładał mi wszystko w głowie i dał dużego kopa motywacyjnego. Sposoby określania wizji, definiowania celów są mi znane, stosuję je codziennie w pracy - zajmuję się lean management i optymalizacją procesów, zarządzaniem zmianą, szkolę przyszłych liderów - ale trudno przeprowadzić takie działania na samej sobie. Twój blog i kurs odgrywają rolę mojego osobistego coacha.

Agata Stachurska
Agata Stachurska OchMalina.pl

Gdzieś w myślach miałam porozrzucane klocki z pomysłami na własny biznes. Masa pomysłów, skrawków refleksji, które w szczegółach były fascynujące, ale nie bardzo składały się w całość. Kurs pomógł mi poukładać te klocki i zbudować z nich mój mały domek (z ogrodem). To doskonały pomysł na początek i wstęp do spełniania marzeń!

- Katarzyna, Przyrodnik

Zajrzyj do środka platformy!

CENA REGULARNA
299,00
  Dołącz

  Dostęp do platformy na 3 miesiące

  Masz pytania?

  • q-iconIle kosztuje przedłużenie dostępu do platformy?

   Jeśli już raz wykupisz dostęp (taki na 3 miesiące) to możesz go o 30 dni za 99 złotych. I na kolejne też, i na kolejne. Ale nic nie musisz!

  • q-iconCzy kupując dostęp do platformy zobowiązuję się do przedłużania go?

   Nie, no co Ty. Zapisanie się do platformy do niczego Cię nie zobowiązuje. Aczkolwiek! Możesz dostać ode mnie maila z pytaniem czemu tak rzadko się logujesz i z kopniakiem do pracy :)

  • q-iconNo dobrze. Kupię dostęp teraz, a za 5 miesięcy będziesz prowadzić jakieś fajne szkolenie. Co wtedy?

   Wtedy dokupujesz sobie dostęp na 30 dni za 99 złotych i to wszystko. Bez wykupionego wcześniej dostępu, cena na start wynosiłaby 299 złotych.

  Wiedza dostępna od zaraz!

  Dołączam