Chcesz rozwijać biznes w sieci?

Twoja oferta zniżkowa już wygasła!

Dalej możesz jednak dołączyć do platformy w regularnej cenie.

Zjedź dalej po szczegóły!

arrow

Dołącz do platformy

DIY BUSINESS

i zyskaj dostęp do wiedzy, która pokaże Ci jak stawiać kolejne kroki w biznesie!

Chcę dołączyć

Jak to działa?

Zapisujesz się raz. Za jedną cenę dostajesz dostęp do WSZYSTKICH materiałów, szkoleń, wyzwań, kursów, które znajdują się na platformie. Dostęp dostajesz na 3 miesiące. Czemu tak krótko? Bo chcę zmobilizować Cię do pracy! Nie ma odkładania na później :) Masz 3 miesiące, by zacząć działać.


Po tym czasie możesz albo przedłużyć dostęp w cenie 99 złotych miesięcznie albo nie przedłużać. I właściwie, co pewnie uznasz za zabawne, rekomenduję właśnie to drugie :) Już tłumaczę czemu!


Na platformie DIY BUSINESS co miesiąc będą ukazywać się nowe materiały - na różne tematy - szkolenia, webinary, kursy. Jeśli uznasz, że akurat publikuję coś dla Ciebie (informacje o premierach dostaniesz na maila, będzie też info na blogu i na Facebooku) możesz przedłużyć dostęp na miesiąc za 99 złotych i skorzystać z przygotowanej wiedzy.


Jeśli jednak zechcesz dołączyć później, dopiero gdy zainteresuje Cię jakieś nowe szkolenie, to też oczywiście możesz. Ale będzie Cię obowiązywać cena regularna za dołączenie na start, czyli 299 złotych za pierwsze 3 miesiące.

Na platformie znajdziesz między innymi:

 • Szkolenie "Jak zrobić i sprzedać pierwszy e-produkt?”

  o wartości 299 złotych (wersja ze wsparciem na grupie!)

 • Wyzwanie „Planuję biznes z głową”

  o wartości 59 złotych. 10 kroków, dzięki którym zaplanujesz swój biznes od podstaw!

 • Kalkulator opłacalności projektu

  Mój autorski projekt w Excelu, dzięki któremu dowiesz się ile sztuk musisz sprzedać i za ile, by Twój biznes się opłacał.

 • Nagrania szkoleń live

  …które odbyły się na Facebooku (nigdzie już nie dostępne!) – w sumie warte kilkaset złotych.

 • Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku

  Jeśli planujesz zrobić i sprzedać swój pierwszy e-produkt to zapraszam Cię do grupy wsparcia, gdzie działamy nad tym razem!

 • Co miesiąc nowe materiały!

  Założeniem platformy jest jej (i Wasz :)) nieustanny rozwój.

Poznajmy się!

Hej! Nazywam się Kasia Pszonicka i od 5 lat pomagam przedsiębiorczym osobom realizować ich marzenia o własnym biznesie, który zarabia. Uczę jak rozkręcić biznes w sieci!

Czytelnicy mojego bloga mówią, że potrafię prosto tłumaczyć rzeczy trudne i coś w tym jest! Faktycznie, moją pasją jest przekazywanie wiedzy i staram się robić to bez zbędnego komplikowania.

Uważam, że biznes to nie fizyka kwantowa - to sposób na życie dostępny dla każdego, trzeba tylko wiedzieć jak się za niego zabrać!

Co mówią o pracy ze mną moje klientki?

Kurs poukładał mi wszystko w głowie i dał dużego kopa motywacyjnego. Sposoby określania wizji, definiowania celów są mi znane, stosuję je codziennie w pracy - zajmuję się lean management i optymalizacją procesów, zarządzaniem zmianą, szkolę przyszłych liderów - ale trudno przeprowadzić takie działania na samej sobie. Twój blog i kurs odgrywają rolę mojego osobistego coacha.

Agata Stachurska
Agata Stachurska OchMalina.pl

Gdzieś w myślach miałam porozrzucane klocki z pomysłami na własny biznes. Masa pomysłów, skrawków refleksji, które w szczegółach były fascynujące, ale nie bardzo składały się w całość. Kurs pomógł mi poukładać te klocki i zbudować z nich mój mały domek (z ogrodem). To doskonały pomysł na początek i wstęp do spełniania marzeń!

- Katarzyna, Przyrodnik

Zajrzyj do środka platformy!

CENA REGULARNA
299,00
  DOŁĄCZ

  Nielimitowany dostęp do platformy na 3 miesiące.

  Masz pytania?

  • q-iconIle kosztuje przedłużenie dostępu do platformy?

   Jeśli już raz wykupisz dostęp (taki na 3 miesiące) to możesz go o 30 dni za 99 złotych. I na kolejne też, i na kolejne. Ale nic nie musisz!

  • q-iconCzy kupując dostęp do platformy zobowiązuję się do przedłużania go?

   Nie, no co Ty. Zapisanie się do platformy do niczego Cię nie zobowiązuje. Aczkolwiek! Możesz dostać ode mnie maila z pytaniem czemu tak rzadko się logujesz i z kopniakiem do pracy :)

  • q-iconNo dobrze. Kupię dostęp teraz, a za 5 miesięcy będziesz prowadzić jakieś fajne szkolenie. Co wtedy?

   Wtedy dokupujesz sobie dostęp na 30 dni za 99 złotych i to wszystko. Bez wykupionego wcześniej dostępu, cena na start wynosiłaby 299 złotych.

  KORZYSTAJ Z WIEDZY JUŻ DZIŚ!

  Dołączam